Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.


WWW: https://www.zwcad.pl

Dodano: 2023-06-15

Telefon: 33 307 01 95

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Chryzantemowa 5

Kod pocztowy: 43-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Program do projektowania elewacji


Specjalistyczne, innowacyjne rozwiązanie, jakim jest oprogramowanie CAD, to narzędzie, które można znaleźć w ofercie firmy z Bielska-Białej, ogłaszającej się na stronie zwcad.pl. Propozycja sprzedażowa, jaką przygotowali pracownicy dostawcy, dotyczy nie tylko dostaw systemu, ale także obejmuje kompleksowe wsparcie doradcze podczas doboru produktu, a także zapewnia pomoc szkoleniową, aby poznać wszystkie jego funkcje.

Firma zachęca do zapoznania się z ofertą przedstawicieli biznesowych z całego kraju. Kadra odpowiedzialna za obsługę klienta w szczególności zaprasza osoby reprezentujące działy powiązane z szeroko rozumianym projektowaniem. Pracownicy polecają między innymi wielozadaniowy program do projektowania elewacji, stanowiący niezbędnik w pracy ekip zajmujących się wykończeniem i aranżacją przestrzenną. 

Proponowane rozwiązania są na bieżąco aktualizowane (odpłatnie), co pozwala klientowi na stały dostęp do najnowszych wersji użytkowych, tym samym zwiększenie funkcjonalności samego programu. 


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu