Progress Eco sp. z o.o. sp. k.


WWW: https://www.progress-screens.pl/

Dodano: 2019-10-19

Telefon: 15 864 62 70

Miejscowość: Dobrów

Adres: Dobrów 7

Kod pocztowy: 28-142
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Progress Screens | Sita dla górnictwa


Osoby pracujące na co dzień w górnictwie wykorzystują najróżniejsze sita, spośród których na wyróżnienie zasługują modele kratowe odporne na wibracje. Charakteryzują się one dość dużym prześwitem oraz żywotnością, dlatego ich zakup uznawany jest za opłacalną inwestycję. Są one nieocenione w przesiewaczach mających prostolinijną trajektorię drgań i można je montować przy użyciu:

  • listew dociskowych,
  • klinów,
  • klamer,
  • śrub.

Profesjonalne sita dla górnictwa to także modele perforowane wykonywane z blach. Wyróżnia je nieskomplikowana budowa oraz szybki montaż przy użyciu klinów. Modele te sprawdzą się podczas sortowania materiałów gruboziarnistych, dlatego współczynnik ich prześwitu jest niski.

Osoby zainteresowane mogą wybierać także spośród sit poliuretanowych, które zaczynają zastępować modele metalowe. Do ich zalet zalicza się odporność na korozję oraz ścieranie. Sprzedażą takich urządzeń zajmują się specjaliści zatrudnieni w przedsiębiorstwie Progress Screens. Klienci zgłaszający się do firmy mogą liczyć na niezawyżone ceny oraz szeroki wybór profesjonalnych produktów.


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu