Pro Lubrication


WWW: https://www.prolubrication.pl/

Dodano: 2023-06-06

Telefon: 880 166 952

Miejscowość:

Adres:

Kod pocztowy: -
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Smarowanie centralne


Wielu awarii maszyn przemysłowych można uniknąć dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów centralnego smarowania oferowanych przez firmę PRO Lubrication. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i może pochwalić się setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym asortymentem, który obejmuje wysokiej klasy urządzenie przeznaczone do maszyn budowlanych, górniczych, rolniczych oraz sprzętu wykorzystywanego na liniach technologicznych.

Zastosowanie proponowanych rozwiązań umożliwia precyzyjne smarowanie centralne łożysk. Warto zaznaczyć, że układ sterowania pozwala na dokładne dozowanie smaru, co zmniejsza jego zużycie w porównaniu do aplikacji ręcznej. W ramach współpracy firma zajmie się montażem i przetestowaniem działania systemu.

Przedsiębiorstwo prowadzi także serwis, w którym klienci mogą naprawić uszkodzone urządzenie, wymienić zużyte komponenty. Warsztat jest świetnie wyposażony i pracują w nim fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, więc wszystkie zlecenia zostaną wykonane terminowo.


Wystaw Komentarz


Firmy w Katalogu