Jash Technologie Sp. z o.o.


WWW: https://jash.pl/

Dodano: 2019-02-01

Telefon: 601 696 838

Miejscowość: Łysomice

Adres: Wiśniowa 1

Kod pocztowy: 87-148
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szybkość ładowania strony


Jednym z najważniejszych parametrów strony internetowej jest szybkość ładowania strony. Istotnie wpływa on na konwersję, a więc na to, czy klient, wchodząc do sklepu, dokona w nim zakupu. Długo ładujące się karty produktu czy późno pojawiające się komunikaty zwrotne  mogą go szybko zniechęcić i skłonić do zakupów u konkurencji.

Eksperci Jash Technologie wiedzą, jak przyspieszyć sklep. Przede wszystkim zaczynają od diagnozy, a więc sprawdzenia, jak szybko strona ładuje się w danej chwili. Pomagają w tym narzędzia, które dają ogólny pogląd na to, co ją spowalnia. Pracownicy firmy nie tylko pomagają wyjaśnić i zinterpretować przyczyny niskiej prędkości sklepu, ale również szukają odpowiednich rozwiązań.

Sprawdzają  czy i jaki wpływ na spowolnienie ma hosting, wielkość zdjęć, serwery mediów itd. W efekcie powstaje raport, w którym  eksperci firmy pokazują, jak istotne są poszczególne parametry dla prędkości strony. Na tej podstawie wskazują, które czynniki trzeba  poprawić aby zoptymalizować stronę.


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu