ACSE Sp. z o.o.


WWW: https://acse.pl/

Dodano: 2020-08-07

Telefon: + 48 12 415 05 09

Miejscowość: Kraków

Adres: Pachońskiego 2A

Kod pocztowy: 31-223
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czujniki wilgotności • ACSE Sp. z o.o.


Nowoczesne instalacje przemysłowe wyróżniają się zautomatyzowanym trybem pracy. Dzięki temu możliwy jest szybki i sprawny przesył mediów bez konieczności ręcznego uruchamiania każdego etapu procesu. Niezwykle ważne jest jednak, żeby w poszczególnych systemach prowadzona była kontrola cech fizycznych transportowanego medium czy odpowiedniego ustawienia np. zaworów. Przekroczenie dopuszczalnych norm niektórych parametrów mogłoby doprowadzić do uszkodzenia całego układu.

Dlatego należy stosować wysokiej jakości czujniki wilgotności względnej. Wskazują one zawartość pary wodnej w powietrzu w stosunku do poziomu jej bezpiecznej ilości przy danej temperaturze. Dzięki temu możliwe jest reagowanie i przeciwdziałanie awariom, kiedy zbiera się jej zbyt dużo. 

Najlepsze produkty tego typu można kupić w uznanej firmie ACSE. Jest to przedsiębiorstwo, które dostarcza na rynek urządzenia automatyki przemysłowej. Specjalnością zakładu są części aparatury kontrolno-pomiarowej, które gwarantują zapewnienie bezpieczeństwa w każdej instalacji. 


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu