ABRA PACK


WWW: https://abrapack.com.pl/

Dodano: 2019-07-20

Telefon: +48 605 032 830

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 8

Kod pocztowy: 62--02
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Maszyna do pakowania


Szybkie i łatwe pakowanie towarów o zmiennych kształtach? Do tego celu najlepsza jest odpowiednia maszyna do pakowania. Nie trzeba już tego robić ręcznie, ani nawet wykonywać bardziej skomplikowanych działań przy urządzeniu – tym bardziej, jeśli wybierzesz pakowarkę półautomatyczną PMP-700 ze strony abrapack.com.pl. Co wraz z nią zyskujesz?

Przede wszystkim niemal w pełni zautomatyzowane pakowanie produktów. Maszyna wykorzystuje bowiem fotokomórkę, aby rozpoznawać długość towaru automatycznie. Samodzielnie również wykona zgrzew i odetnie torebkę. Jeśli natomiast pakowany produkt jest większego gabarytu, to PMP-700 umożliwia zmianę kąta swojej pracy! Jak szybko natomiast pracuje? Jej wydajność może sięgać nawet 30 opakowań na minutę. Jest to więc jedna z najlepszych i najefektywniejszych maszyn, jakie są dostępne na rynku.

Warto sprawdzić, jakie jeszcze urządzenia firma ta ma w zanadrzu. Tym bardziej że proponowane rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale też niezawodnością, co jest ważne w przemyśle, gdyż każdy przestój może rzutować na wyniki finansowe firmy.


Wystaw Komentarz


Firmy w Katalogu