wyprawkowy


WWW: https://wyprawkowy.pl

Dodano: 2019-06-27

Telefon: 512-667-800

Miejscowość: Brzeziny

Adres: Słoneczna 37

Kod pocztowy: 95-060
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kocyk dla dziecka


Wybierasz się z wizytą do przyjaciółki, która niedawno urodziła i wróciła już ze szpitala z maleństwem do domu, ale nie bardzo wiesz co kupić dziecku na prezent? Bardzo dobrym i praktycznym upominkiem będzie kocyk dla dziecka, gdyż jest on przydatny nie tylko w domu, ale i na spacerze, zatem nawet jeśli młoda mama już taki kocyk ma, to z pewnością przyda się jej drugi. 

Piękne kocyki możesz kupić w sklepie internetowym ze strony wyprawkowy.pl wykonane z różnych tkanin. W zależności od pory roku można nabyć na przykład kocyk:

  • z mikrofibry,
  • z akrylu,
  • z bawełny,
  • z polaru.

Najważniejszą sprawą jest, aby żaden z produktów kupionych dla niemowlaka nie powodował u niego alergii, a także by był delikatny i nie uszkadzał wrażliwej jego skóry. 

Największą popularnością cieszą się ostatnio kocyki z mikrofibry ze względu na swoją lekkość i sprężystość. Są też mięciutkie i przyjemne w dotyku i z pewnością świetnie sprawdzą się w domu jako substytut kołderki. Można także takim kocykiem okryć dziecko podczas dłuższego spaceru w chłodniejsze dni, a być może okaże się też niezastąpiony w podróży.


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu