TIP-TOPOL Sp. z o.o.


WWW: https://sklep.tiptopol.pl/

Dodano: 2019-03-15

Telefon: 61 815 22 42

Miejscowość: Pobiedziska

Adres: Kostrzyńska 33

Kod pocztowy: 62-010
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Nasadki udarowe • TIP-TOPOL Sp. z o.o.


Aby zapewnić sobie szerokie grono zadowolonych klientów, każdy warsztat samochodowy powinien być wyposażony w dobre narzędzia, wśród których z pewnością powinny znajdować się niezawodne klucze udarowe o różnej wielkości. Aby kupić klucze dobrej marki, które służyć będą lata, warto zajrzeć na stronę sklep.tiptopol.pl, gdzie można znaleźć najróżniejszej wielkości klucze udarowe, przy pomocy których obsługiwać można nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki, autobusy i sprzęt ciężki.

W asortymencie sklepu znajdują się także nasadki udarowe 1/2 ", 3/4" i 1" dostępne pojedynczo i w kompletach w wersji krótkiej i długiej. Dzięki stosowaniu nakładek współpracujących z kluczami o tej samej wielkości można szybciej i łatwiej odkręcić czy dokręcić śrubę nakrętkę. 

W sklepie tym można się zaopatrzyć w wiele narzędzi i maszyn potrzebnych w warsztatach samochodowych wykonujących wszelkie naprawy łącznie z klimatyzacją i wymianą opon, dlatego warto odwiedzić jego stronę i zapoznać się z ofertą, gdyż często oferowane są tam różne promocje, dzięki którym można sporo zaoszczędzić.


Wystaw KomentarzFirmy w Katalogu